Małgorzata DankowskaPartner, TPA Poland

Małgorzata Dankowska_Contact picture

Specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym i restrukturyzacjach podatkowych, a także międzynarodowym planowaniu podatkowym. Przeprowadziła liczne projekty w zakresie międzynarodowych struktur holdingowych czy finansowania inwestycji. Jest także specjalistką w zakresie doradztwa dla funduszy inwestycyjnych.

Jest autorką licznych publikacji o tematyce podatkowej w prasie zagranicznej i krajowej, w tym współautorką Przewodnika po dokumentacji cen transferowych. Prelegentka na wielu konferencjach i szkoleniach o tematyce podatkowej, włączając w to problematykę cen transferowych.

W 2013 roku została wyróżniona drugim miejscem w rankingu Dziennika Gazeta Prawna w kategorii najlepszych doradców podatkowych w zakresie Fuzji i Połączeń. International Tax Review dwukrotnie przyznał jej tytuł Women in Tax leaders. 

Małgorzata jest licencjonowanym doradcą podatkowym. Członkini IFA (International Fiscal Association) oraz Stowarzyszenia REIT Polska. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, a także Studia Podyplomowe z zakresu prawa podatkowego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a także studium w zakresie księgowości.

Kontakt

Zapisz się na newsletter

Otrzymasz informacje o nowych artykułach, usługach oraz alertach.

FreshMail.pl